Güzellik Sektörü ve Link Translations

Güzellik, bayanların ve hatta erkeklerin hiçbir zaman vazgeçemeyecekleri bir kavramdır. İnsanlık, tarihinin başlangıcından beri güzelleşmek için çaba harcanmış ve güzelleşmeyi sağlayan birçok ilaç, kür veya teknoloji geliştirilmiştir. Güzellik sektörü, günümüz Türkiye’sinde gelişen ekonomiye oranla çok daha hızlı bir şekilde gelişmektedir.
Güzellik ve kozmetik sektörü diğer alanlarda da olduğu gibi teknolojiye paralel olarak gelişme gösterir. Teknoloji ve tıpla beraber gelişen bakım ürünleri karmaşık terimler içerebilir. Tıpkı sağlık sektöründe olduğu gibi, bu sektörde de terminoloji kritik önem taşır. Link Translations yaratıcı dil uzmanlarıyla küresel pazarda kozmetik ve güzellik sektörünün gelişmesine en kaliteli şekilde destek olur. Ürünlerin tanıtımında ve pazarlamasında büyük önem taşıyan terminoloji çalışması ve tutarlılığı sektörde deneyimli tercümanlarımızın en önem verdiği kriterlerdendir. Link Translations reklam metni, etiketler ve promosyon malzemeleri gibi pazarlama projelerinde yaratıcı dil uzmanlarıyla farklı kültürlerdeki hedef kitlelere uygun, etkileyici ve çarpıcı başlıklar kullanarak her dilde üstün kalitede hizmet sunar.
Sektörel yazılı çeviriler dışında Link Translations 1995’den bu yana, Güzellik sektöründeki müşterilerine iş görüşmeleri, sunumlar ve toplantılar için sözlü çeviriler, yerel tercümanların bulunması konusunda da destek vermiştir.
Yazılı Çeviri İstek Formu   Sözlü Çeviri İstek Formu

Bültenimize Abone Olun