Müşterilerimizin Yorumları

“Aldığımız hizmetten çok memnum kaldığımızı belirtmek isterim. Hasan bey gerçekten profesyonel, hızlı ve yardımcı idi. Tercümanlarımız gayet iyi bir iş çıkardılar, bir sonraki iş için sadece medikal bir konu olduğu için belli noktaları biraz daha çalışmalarını öneririm, zaten bunu da onlarla biraz konuşmuştuk. Tekrardan birlikte çalışmak üzere, saygılar.”

PronoKal

Eliz K., Direktör

Web sitemiz için gerekli çeviri işlerimiz için Link Translations ile çalışmaya başladık. Çok ilgili ve zamanında işlerinizi teslim etmenizden dolayı Link Translations ailesine teşekkür ederiz. Tercüme hizmeti almak isteyen herkes gönül rahatlığı ile Link Translations ile çalışabilir.

Egem Mozaik

Çağatay D., Satış Sorumlusu

“Farklı sektörlere yönelik gerçekleştirdiğimiz projelerde, hızlı ve doğru çeviri hizmeti vererek başarımıza katkı sağlayan çözüm ortağımız Link Translations’a teşekkür ederiz.”

Bestimage

Meryem Ç.

“Link Translations ile uzun zamandır çalışmaktayız. Tercümelerimiz güvenilir ve hızlı bir şekilde teslim ediliyor. Çalışanları oldukça ilgili, müşteri odaklılar. Aldığımız hizmetten çok memnunuz. Tercüme hizmetine ihtiyacımız olduğu sürece çalışmak isteriz.”

Creative Associates International

Gözde A., Country Team HR & Operatıons Offıcer

“Organizasyonlarımızda yönlendirdiğiniz profesyonel ekibiniz ve Hasan Bey’in hızlı ve çözüm odaklı iş birliktelikleri için çok teşekkür ederim. Emekleriniz ve hassasiyetiniz için teşekkür ederim.”

Dopa

Elif K. A., Müşteri İlişkileri Direktörü

“Şirketimiz son üç senedir Link Translations ile çalışmakta olup, Link Translations’tan tercüme hizmetleri almaktadır. Gerek Link Translations tarafından sağlanan tercüme hizmetinin kalitesi, gerekse üstlenmiş oldukları işlerin süresinde teslim edilmesi ve özellikle de Link Translations’ın enerji literatürüne hakimiyeti sebebiyle Link Translations şirketi hakkında olumlu izlenimler edindik. Sahip oldukları bilgi birikimi ve yetkinlikleri sayesinde başlamış oldukları projeleri başarı ile sonuçlandıracaklarına olan inancımız ile Link Translations ile çalışmayı gönül rahatlığı ile tavsiye edebiliriz.”

GazDay

Mehmet D., Managıng Dırector

“Genel olarak tüm tercüme ihtiyaçlarımızda Link Translations’ı gönül rahatlığıyla kullanıyoruz. Tercüme ihtiyaçlarımız çoğunlukla perakende sektörü özelinde olmakta ve Link Translations’ın sektörel deneyime sahip tercüman kadrosu daima son derece iyi iş çıkartmakta. Hızlı ve kaliteli servisi uygun bütçelerle almak isteyen herkese tavsiye ederim.”

Propera

Oytun Y., İş Geliştirme, Perakende Çözümleri

“Link Translations ile uzun zamandır çalışıyorum. Tüm çalışanlar konularında uzman, yardımsever, sorularıma çok hızlı dönüş yapılıyor. Tercümelerde güvenilir bir şirket ve çeviri teslimat süreleri oldukça hızlı. Sunulan hizmetten son derece memnunum ve tercüme hizmeti almak isteyen herkese tavsiye ediyorum.”

Bağatur Hukuk

Zafer K., Avukat

“Video Yönetim Yazılımı gibi çok spesifik bir alanda faaliyet gösteren SeeTec GmbH firmasının Türkiye ofisi olarak dökümanlarımızın Türkçeye çevirisinde hızlı ve başarılı sonuçlar aldığımız Link Translations ile iş birlikteliğimizden memnuniyet duyuyoruz.”

SeeTec Türkiye

Gürkan E., Ülke Müdürü

Bültenimize Abone Olun